Zjazd Absolwentów Archeologii Poznańskiej 23 lutego 2019 roku

Szanowni Państwo,

na prośbę Kolegów z Instytutu Archeologii UAM w Poznaniu przekazujemy informację o Zjeździe Absolwentów Poznańskiej Archeologii.

Szanowni Państwo,

Drogie Koleżanki i Koledzy,

w 2019 roku nasz Uniwersytet świętuje 100 lat istnienia, a wraz z nim Instytut Archeologii. Byliśmy na Uniwersytecie od samego początku, a jednym z trzech założycieli Uniwersytetu Poznańskiego był nasz Mistrz – Józef Kostrzewski.

Jubileusz ten jest świetną okazją do przypomnienia wspaniałych lat młodości, kiedy to byliśmy Studentami Archeologii Poznańskiej.

Z tej okazji 23 lutego 2019 roku chcemy serdecznie Państwa zaprosić na wspólne spotkanie wszystkich absolwentów studiów archeologicznych, prowadzonych na naszym Uniwersytecie.

W sobotnie południe przewidujemy dla chętnych możliwość spaceru przez Poznań, śladem siedzib naszego Instytutu. Spotkamy się pod Zamkiem Cesarskim, skąd przejdziemy do Collegium Iuridicum, dalej Collegium Novum i na koniec do dawnego Collegium Historicum. Tym samym dokonane zostanie symboliczne zamknięcie pętli czasu i przestrzeni naszej obecności w kampusie miejskim.

Oficjalne rozpoczęcie Zjazdu przewidziane jest w tym samym dniu, od godziny 16:00, w obecnej siedzibie Wydziału Historycznego UAM, a tym samym Instytutu Archeologii UAM, w kampusie na Morasku, ul. Umultowska 89D, Aula im. prof. Gerarda Labudy.

Opłatę Zjazdową, w wysokości 50 PLN, będzie można wpłacać na konto Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, które przekażemy bezpośrednio osobom zainteresowanym udziałem.

Na Państwa zgłoszenia oczekujemy do dnia 26 stycznia 2019 roku.

Zjazd Absolwentów Archeologii Poznańskiej – Karta zgłoszenia udziału

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.