Making the future, learning from the past – Kongres 2021

… twórzmy przyszłość, korzystając z przeszłości…

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością ogłaszamy nabór abstraktów na IALE 2021 – Europejski Kongres Ekologii Krajobrazu. Zorganizowanych zostanie ponad 30 sympozjów, podzielonych na dziesięć grup tematycznych, obejmujących szeroki wachlarz interesujących, angażujących i wymagających tematów.

Dodatkowe informacje można znaleźć w załączonym dokumencie oraz na stronie www.iale2021.eu.

Termin przesyłania streszczeń wystąpień upływa 25 stycznia 2021 roku. Zawiadomienie o akceptacji zostanie wysłane pod koniec lutego 2021 roku. Czekamy na Państwa udział w kongresie i serdecznie zapraszamy do Warszawy. Mamy zamiar zorganizować kongres w wersji tradycyjnej – stacjonarnej, bezpiecznej dla uczestników. Jednak o formie organizacji zdecydujemy wiosną 2021 roku. Kontakt e-mail: congress@iale2021.eu

Organizatorzy dziękują tym osobom, które już nadesłały swoje propozycje i zachęcają do nadsyłania kolejnych. Do zgłaszania sesji organizatorzy zachęcają zarówno te osoby, które są gotowe poprowadzić sesję i  uczestniczyć w kongresie na miejscu w Warszawie, jak i jedynie w formie zdalnej.

Do formularza sympozjum dodaliśmy punkt dotyczący akceptowalnego formatu sesji (physical meeting in Warsaw, virtual meeting, open to any format).

Szanowni Państwo,
oficjalnie ruszyła strona internetowa Europejskiego Kongresu Ekologii Krajobrazu (www.iale2021.eu), organizowanego przez Instytut Geografii PAN i Uniwersytet Warszawski we współpracy z Polską i Europejską Asocjacją Ekologii Krajobrazu (PAEK i IALE-Europe). Wraz ze startem strony uruchomiony został otwarty nabór na sympozja.

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze stroną i zgłaszania sympozjów. Zakres tematyczny Kongresu jest szeroki (hasło główne – Making the future, learning from the past), więc sądzimy, że każdy, kto dotyka w swoich badaniach kwestii krajobrazu, znajdzie tam dla siebie miejsce.

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.